Anasayfa | İletişim | English | Russian  
Selective Blue

Hayallerinizdeki Eşsiz Yaşam

Kartal’ın sahil şeridinde 7.790 m² alan üzerine inşa edilmiş 23 kat ve 206 konuttan oluşan, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine sahip iki kule; %79’luk açık ve yeşil alanı, konforu, çeşitli sosyal donatıları ve manzarasıyla büyülüyor.

 

Adres Tariflerinin Yeni Mihenk Taşı

Ulaşım ağı seçenekleri ve lokasyon avantajları ile de  öne çıkan Selective Blue, İstanbul’un hızla gelişen bölgelerinden biri olan Kartal sahilde bulunuyor olmasıyla yatırım değeriyle adından söz ettiriyor. Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alan bu eşsiz başyapıt; Sabiha Gökçen Havaalanı’na 25 dk., İstanbul – Ankara Yüksek Hızlı Trene 13 dk., Kadıköy – Kartal Metrosuna 12 dk., İDO Kartal Deniz Otobüsü İskelesine ise 5 dakikalık uzaklıkta. Ayrıca birçok AVM, eğitim ve sağlık kuruluşuna da yakın mesafede bulunan Selective Blue, lokasyon değeriyle de dikkat çekiyor.

 

Kartal Sahilde Mimari Bir Başyapıt

Kartal’da bölgenin en baskın değeri olan; sahil, adalar ve deniz manzarasına göre şekillendirilmiş, katlarındaki dairelerin her biri manzaraya hakim olacak şekilde dizayn edilmiş ve sadece iki blok inşa edilerek yeşil alanlara ve sosyal donatılara daha fazla yer ayrılmış bir proje olan Selective Blue; fütüristik çizgisi ve eşsiz mimarisiyle göz dolduruyor.

 

Hiç Bitmeyen Bir Tatil Hayal Edin…

Selective Blue sizi, açık ve kapalı birçok sosyal aktivite seçenekleriyle, komşularınızla buluşturan, yüz yüze iletişimi güçlendiren, keyifli bir yaşama davet ediyor. Güneşlenme terasları, dinlenme alanları, açık hava sineması, basketbol sahası, yüzme havuzu, fitness salonu, hamam, buhar odası ve kafe gibi çeşitli sosyal donatıyı bir arada bulunduran Selective Blue’da, sıkılmaya zamanınızın olmayacağı keyifli bir hayat sizi bekliyor…

www.selectiveblue.com