Anasayfa | İletişim | English | Russian  
Selective Port

Daha Fazla Yaşam!
Selective Port, İstanbul’da pek de görmeye alışık olmadığımız bir yaşam konsepti ve farklı bir mimariyle oluşuyor. Günlük rutinleriniz ne olursa olsun, beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayacak her türlü mimari ayrıntı sizin için düşünülmüş bir şekilde karşınıza çıkıyor. Selective Port, Pendik’in en ayrıcalıklı noktasında 13.141 m2 arazi üzerinde %72’lik açık alan oranıyla 320 daireden oluşuyor.
 
Selective Port, her daireye özgün mimarisiyle mekanı kişiye özel kılıyor.
Herkes yaşam alanının tek ve benzersiz olmasını ister. Selective Port bu isteğinize cevap veriyor. Kişiye özel yaşam alanı felsefesiyle yola çıkan Selective Port, her daireye özgün mimarisiyle mekanı kişiye özel kılıyor. Selective Port’ta dilediğiniz daireyi seçin, size özel tasarlanmış dairenizde mutlu anılar biriktirmeye başlayın. Emin olun akşam komşunuza gittiğinizde farklı bir evle karşılaşacaksınız.
 
Selective Port ile ayrıcalığınızı hissedin!
Hava limanı, deniz otobüsü, hızlı tren ve metro ulaşım ağını bir arada bulunduran Türkiye’deki tek ilçe; Pendik’te yeni bir yaşam başlıyor. Pendik, gerek düzenli yapılaşması gerekse Türkiye’nin en iyi ulaşım ağına sahip olması bakımından değeri her geçen gün artan, yatırımcısına bugün olduğu gibi gelecekte de kazandıracak, İstanbul’un en nadide ilçelerinden biridir. Bugün, ilçenin yapılaşma sürecinin neredeyse tamamlandığını düşündüğümüzde Selective Port; konumu, mimarisi ve avantajları ile İstanbul’daki en iyi yaşam projelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

www.selectiveport.com