Anasayfa | İletişim | English | Russian  
Selective Shops

Sınırlı Sayıda Sınırsız Kazanç...

Selective Samandıra projesinin hemen yanı başında, 4.053 m² alan üzerinde, tek bloktan oluşan ve sınırsız kazanç için sınırlı sayıda ticari alanın yer aldığı bir merkez, Selective Shops...

TEM otoyoluna bağlanan Samandıra Kartal Bağlantı Yolu’nun devamında Kartal Köprüsü’ne kadar uzanan Yakacık Caddesi üzerinde bulunan Selective Shops, alışveriş açısından oldukça hareketli bir lokasyon
üzerinde yer almaktadır.

Yakacık Caddesi’ne olan sıfır konumu ile “streep center” olarak adlandırılan yol üstü alışveriş kavramı için yüksek potansiyele sahip bir ticari alan olan Selective Shops, hem Selective Samandıra’daki 72 konuta hem yanı başında yer alan Mercedes Koluman ve Peugeot’da çalışan personele hem de bulunduğu bölge halkının günlük ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir kazanç noktasıdır.

Ayrıca bulunduğu bölgenin yanı sıra TEM’in kuzeyinde yer alan yerleşim birimlerine de hitap edebilecek bir merkez Selective Shops.

Banka şubesinden cafeye, marketten eczaneye, kuru temizlemeciden kuaföre ve kırtasiyeye pek çok ihtiyaca hizmet vermek amacıyla kullanılabilecek Selective Shops, hızla gelişen ve değişen lokasyon avantajı sayesinde kazançlı bir gelecek için oldukça ideal bir yatırım seçeneğidir.

Selective Shops ticari alanlarının satış süreci tamamlanmıştır.