Anasayfa | İletişim | English | Russian  
Firma Hakkında

Alper İnşaat, kurulduğu 2000 yılından bugüne, inşa ettiği yüksek standartlardaki yapılar ile inşaat sektöründe adından söz ettiren bir firma haline gelmiştir.
İnşaat sektörüne Ankara ve Moskova’daki faaliyetleriyle adım atan Alper İnşaat, sürekli değişim ve gelişim göstererek günümüzde Ankara ve Moskova’daki projelerin devamı olarak Riga, Venezuela ve İstanbul’da inşaat projelerini yoğun olarak sürdürmektedir.
Alper İnşaat, bununla da sınırlı kalmayıp Anadolu’da nüfusu 1 milyonun üzerindeki kentlerde yaşam kalitesini artırmak isteyenlerin nitelikli konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalarını da aralıksız olarak sürdürmektedir.

Gerçekleştirdiği prestijli konut projeleri ile İstanbul’un yenilenen mimarisine artı değerler katan Alper İnşaat, sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını konutta değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunmaktadır. Ayrıca konut projelerinin yanında ticari projelere de imza atan Alper İnşaat, yatırımlarını ticari alanda değerlendirmek isteyenlerin de ilk tercih ettiği firmalar arasında yer almaktadır.